Protipožární dveře, prosklené protipožární stěny


Protipožární dveře

DD Otrokovice, výtahDveře tvoří dřevěný rám z kvalitních vlysů s protipožární výplní, součástí dveří jsou niklované závěsy a zadlabávací zámek s roztečí 90mm v provedení FAB, nadstandardní provedení je tříbodový zámek (TRILOGIE). Dveře jsou určeny pro použití v souladu s ČSN EN 13501-2ČSN EN 1634-1 jako požární uzávěr EI (EW) 30 DP3-C a EI (EW) 45 DP3-C. Požární dveře musí být osazeny do požární zárubně ocelové nebo obložkové, schváleného typu s uvedenou požární odolností.

Kouřotěsná varianta požárních dveří EI (EW) 30 DP3-S je opatřena padací lištou. Neprozvučené dveře nabízíme v hodnotách 34dB pro jednokřídlé a 32dB pro dvoukřídlé. Dveře kouřotěsné a neprozvučné musí být osazeny do ocelové nebo obložkové zárubně s těsněním.

Značení dveří v souladu s § 5 vyhl. 202/99 Sb. je uvedeno na kovovém štítku umístěném v polodrážce u horního pantu. Povrchová úprava lamino dub, buk, olše, ořech, javor, třešeň, wenge, bílá hladká, bílá jasanový květ, šedá.

Protipožární dveře, prosklené protipožární stěny

PP stěna GymnaziumDveře protipožární prosklené nabízíme v provedeních EW15 DP3, EW30 DP3, EI15 DP3 a EI30 DP3. Zasklení je provedeno požárním sklem čirým, u typu EW15 DP3 může být použito drátkosklo.

Protipožární stěny (uzávěry) jsou vyráběny dle individuálních požadavků zákazníka na základě předložené výkresové dokumentace. Požární dveře musí být osazeny do požární zárubně ocelové nebo obložkové, schváleného typu s uvedenou požární odolností. Tato povinnost vyplývá z posuzování a schválení požárního uzávěru jako celku tj. dveře i zárubně.

 

BROSTAV ZLÍN s.r.o.
dveře interiérové, protipožární,
dveře bezpečnostní, truhlářství
| info@brostav.cz | úvod |